Daamide valik

Igakuine kinoõhtu meie naispublikule

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti moel või teisel naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule valivad daamid oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatusega õhtu külalise osavõtul. 
Marisa Abela filmis "Back to Black: Amy lugu"
JÄRGMINE ÜRITUS:

Daamide valiku eriseanss naaseb TEISIPÄEVAL, 16. aprillil  biograafilise draamaga "Back to Black: Amy lugu", mis heidab pilgu traagiliselt vara meie seast lahkunud geniaalse laulja ja laulukirjutaja Amy Winehouse'i tormilisele elukäigule.
FILMIST:
Draama "Back to Black: Amy lugu" heidab pilgu traagiliselt vara meie seast lahkunud geniaalse laulja ja laulukirjutaja Amy Winehouse'i (Marisa Abela) tormilisele elukäigule. See on kummardus legendaarsele artistile, tema otsingutele, vaatamata samas mööda tema keerulistest inimsuhetest ning võitlusest oma isiklike deemonitega.

Osades Marisa Abela ("Barbie") Jack O'Connell ("'71"), Eddie Marsan ("Džentelmenid"), Leslie Manville ("Nähtamatu niit"), Juliet Cowan ("The Power") ja Sam Buchanan ("Sherwood"). Lavastas Sam Taylor-Johnson ("Viiskümmend halli varjundit", "Nowhere Boy"), stsenaariumi kirjutas Matt Greenhalgh ("Control", "Nowhere Boy").

Kõiki saabujaid ootab kell 18.30-19.00 tervitusjook!

Üritust toetab Punch Club!
KOHTUMISENI! 
OSTA PILET

Järgmised Daamide valik eriseansid leiad siit!

Neljapäeval, 23. mail kell 19:00: "Furiosa: Mad Maxi saaga"