Registreeru

Daamide valik

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule saavad armsad daamid valida ka oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatuse, kingituste loosimise või mõne muu üllatuse ning filmiga saalis. 

 

JÄRGMINE ÜRITUS:

28. OKTOOBRIL kell 18.30 "MAAILMA HALVIM INIMENE"

🍂 Oktoobrikuu Daamide kinoõhtu toob publikuni tunnustatud Norra režissööri Joachim Trier'i värske linateose "Maailma halvim inimene", milles nii draamat kui komöödiat. 
🍂 FILMIST: 30. eluaasta lävel olev Julie ei leia elus oma kohta. Ta tunneb, et on oma anded raisku lasknud, samas tahab tema vanem elukaaslane Aksel peret looma hakata. Ühel õhtul läheb Julie kontvõõrana peole, kus kohtub noore ja võluva Eivindiga. Peagi jätab ta Akseli maha ja alustab järjekordset uut suhet, millest loodab leida elu mõtet. Ent vahel võib mõne otsuse jaoks juba hilja olla.
Joachim Trieri Oslo-triloogia kolmas film esilinastus Cannesi filmifestivalil, kus Julie osatäitja Renate Reinsve pälvis parima naisosatäitja auhinna.

🍷 Enne filmi tervitusjook, kingiloos ja külaline - terapeut ja koolitaja KATRIN ALUJEV! 
Ootame Sind kino kohvikus alates 18.30, saalis jätkame kell 19.

VAATA TREILERIT

OSTA PILETID 

 

Üritusi ei ole.