Registreeru

Daamide valik

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule saavad armsad daamid valida ka oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatuse, kingituste loosimise või mõne muu üllatuse ning filmiga saalis. 

 

JÄRGMINE ÜRITUS:

25.07 algusega 18:30 (19:00 saalis)
Ron Howardi uus dokumentaalne eluloofilm "PAVAROTTI" 20. sajandi populaarseimast ja karismaatilisimast tenorist Luciano Pavarottist. 

Tule koos hea kaaslasega või tule üksi - igal juhul ootab ees tore õhtu ja hea film! 

FILMIST: 

Kahekordse Oscari-võitja Ron Howardi hoole ja armastusega tehtud eluloofilm maailma kõige legendaarsemast ooperilauljast. Pavarotti oli mees, kes tõi ooperi rahvani ja pani ka tavakuulajad seda palavalt armastama. Ta mõjutas ka teisi muusikažanre ning näitas, et ooperimuusika saab olla pop. Ta oli oma eluajal üleelusuurune kuulsus, kelle geenius ja pärand jääb meid saatma sajanditeks.

Film toob vaatajani haruldased intervjuud Pavarotti perekonnaga ning esimest korda avalikkuse ette jõudvad kaadrid. 

 

OSTA PILET

 

Üritusi ei ole.