Детские утра Artis

Киноутро для всей семьи, отличное занятие для детей 

ДЕТСКИЕ УТРА ARTIS — это киноутра для детей до 12 лет и всей семьи, которые проходят раз в месяц по воскресеньям. Сегодня утром в кинотеатре Artis покажут новый семейный фильм, после которого дети смогут заняться чем-нибудь веселым или увлекательным. Детское утро – это прекрасная возможность посмотреть детские фильмы преимущественно европейского происхождения и позитивного содержания, а также хорошо провести время с другими детьми и семьями. В вашем распоряжении также уютное кафе, детская игровая комната и детские туалеты.

Kaader filmist "Kardemoni linna rahvas ja röövlid"

Järgmine üritus: 

26. märtsil kell 11:30 jõuab kinoekraanidele lõbus eestikeelne kogupere-nukufilm “Kardemoni linna rahvas ja röövlid”. Juba 1955. aastal sai Torbjørn Egneri kirjutatud lugu Norras nii populaarseks, et seda raamatut peetakse siiani kõigi aegade kuulsaimaks lastekirjanduse teoseks.

Midagi sellist pole kunagi varem toimunud! Väikesesse ja hubasesse Kardamoni linna on ilmunud vargad! Salapärasel kombel hakkasid vürtspoodidest kaduma maitsvad vorstid, singid, seakintsud ja küpsetised. Keegi ei oska arvatagi, et selle taga on linna kolm pahalast – Kasper, Jesper ja Jonatan. Toidu varastamine on aga pisiasi! Tegelikult on kolmikul suurem plaan – meisterlikult röövida linna peolt rääkiv kaamel ja seejärel linna ainus tramm ja võib-olla veel midagi!

Eesti vaatajate jaoks annavad peategelastele oma hääle Mait Malmsten, Peeter Oja, Vega Freya Luus, Priit Pius, Rasmus Ermel, Jan Uuspõld, Mari-Liis Lember ja teised.

Filmile järgneb vahva tegevus kinosaalis! Üritus lõpeb 13.30. 


HAARA PILETID