Registreeru

Valikud

Ostukorv

Valmis

I Проклятая земля. Рок I
Alla 12-aastastele keelatud!

  • 1h 26 min
  • Draama
  • Stepan Burnašev
  • Violetta Hristoforova, Afanasi Karamzin, Nadežda Ušnitshaja
  • Tudeng Aljona lendab Moskvast Jakuutiasse, sest tema ema sõbranna helistas, et ema on mitu päeva kadunud. Politseis selgub, et üks taksojuht viis sarnase naise kaugesse Sõmõri külla. Aljona otsustab ise Sõmõri sõita ja palub kasuisal end sinna ära viia. Jakuutia žanrikino meistri Stepan Burnaševi film paneb vaataja närvi eriti pingule.

19:30 Laupäev 15.01.2022

Artis, Saal 2

2D
Subtiitrid: Inglise keeles, Vene keeles
Seansi lõpp: 21:04
Talvised rahvusvähemuste filmikultuuri päevad 2022

Vali piletid

Tavapilet 7,70 €
Seenior 6,20 €
Õpilane, tudeng, ajateenija 6,20 €
Piletite müük sellele seansile lõppes 15.01.2022 19:00

 

Tere tulemast Kino Artis piletipoodi!

Internetist on võimalik osta kinopilet nii registreerumata kui registreeritud kliendina. Esimesel juhul tuleb valida vaid meelepärane seanss ja istekoht ning pärast makse sooritamist saadetakse pilet Sinu valitud e-maili aadressile.

Registreerudes liitud automaatselt meie kinoklubiga Artišokk. Liitumine on tasuta ega kohusta millekski. Olles aga klubiliige, saad osta piletid tavahinnast soodsamalt. Registreeruda saad siinsamas kodulehel, klikates üleval servas lingile REGISTREERU. Rohkem infot leiad menüüribal olevast KINOKLUBI rubriigist.

Piletite broneerimine veebis lõpeb 2 tundi enne seansi algust. Välja ostmata broneeringud vabanevad automaatselt broneeringu kinnituses märgitud ajal. Jälgi alati broneeringu infot, sest see võib vastavalt üritusele muutuda.

Eriseanssidel, filmipäevadel ja festivalidel võivad kehtida erihinnad ja puududa klubiliste ja muud soodustused. Lisainfo kino kassas ja seansi juures.

Piletite müük veebis lõpeb pool tundi enne seansi algust.

Sooduspileti ostmisel või veebist ostetud sooduspiletiga sisenemisel tuleb esitada soodustust tõendav dokument saali sisenemisel.

Pileti võid ette näidata nii telefonist kui prindituna. Soovi korral prindib pileti välja kino kassa.

NB! Artis on plaksumaisivaba kino.