Регистрация

Uudised

Artis lööb taas uksed valla 2. veebruaril - tulemas on palju head

|
Parimad filmid ja põnevad sündmused ootavad filmisõpru taas alates 2. veebruarist, kui Artis sel aastal esimest korda uksed avab.

Igapäevane kinoprogramm ning mitmesugused eriüritused saavad üle pika aja taas hoo sisse veebruari alguses. Ekraanile tulevad uuesti filmid, mis alustasid napilt enne kinode sulgemist möödunud aasta lõpus, samuti värsked filmid, mis jaanuarikuus Eesti kinodes linastusid, kuid Tallinnas seda teha ei saanud, igal reedel on oodata ka päris uusi linateoseid.

Avamisnädala üllatuseks on DocPoint 2021 festivali eestimaised dokumentaalfilmid "Sea aasta", "Teel taevasse", "Üht kaotust igavesti kandsin", "Sõda ja puuhobune", "Rauaniit" ning "Pingeväljade aednik". Nimelt toimub Tallinna dokumentaalfilmide festival sel korral vaid veebis, erandiks kodumaiste dokfilmide seansid Artise kinos. 

Kino värske välimuse saanud kohvikus tervitab külalisi Prantsuse fotograafi André Perlsteini näitus "Prantsuse kinolegendid", millele puhub 12.-14. veebruarini elu sisse Prantsuse kinoklassika nädalalõpp kolme Prantsuse kino uue laine filmiga. Ikoonilistes filmides teevad kaasa mitmed filmitähed Perlsteini fotodelt. Näituse ja filmiprogrammiga tähistavad kino Artis ja Prantsuse instituut Eesti-Prantsuse diplomaatiliste suhete 100. aastapäeva. 

Märtsikuu, kuhu mahuvad ka LUX Filmipäevad 2021 kolme suurepärase Euroopa filmi tasuta seanssidega, on Artises pühendatud legendaarsele Itaalia lavastajale Federico Fellinile, kelle sünnist sai mullu 100 aastat. 

Saabuv kevad toob Artisesse kindlasti ka uusi üritustesarju, erilisi filmiprogramme - jälgi meie kodulehte, uudiskirja ja Facebooki ning saa osa jätkuvast filmimaagiast!

Pileteid müüme alates 2.02 hajutatult ja kuni 50% istekohtadele, kinos palume kanda maski, desinfitseerida käsi ning hoida teiste külastajatega distantsi. Nii on kinoskäik turvaline ja saame kõik rõõmustada võimaluse üle filme suurelt ekraanilt nautida.   

*Perioodil 28.12 - 01.02 kehtivuse kaotanud kinkepiletid pikendame suletud oldud aja võrra. 

TERETULEMAST!