Daamide valik

Igakuine kinoõhtu meie naispublikule

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti moel või teisel naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule valivad daamid oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatusega õhtu külalise osavõtul.
Baz Luhrmann, Austin Butler ja Tom Hanks ei valmista pettumust

Järgmine üritus

30. juunil kell 18.30 särava ja värvika eluloolise filmiga "Elvis"

FILMIST:
"Elvis" heidab pilgu Elvis Presley (lihtsalt imeline Austin Butler) elule ja muusikale läbi ta keerulise suhte mõistatusliku mänedžeri kolonel Tom Parkeriga (Tom Hanks!). Lugu uurib Presley ja Parkeri keerulist dünaamikat muutuva kultuurimaastiku ja Ameerika süütuse kaotuse taustal 20 aasta vältel Presley kuulsuse algusest ennenägematuks täheks saamiseni. Teekonna keskmes on Elvise elu tähtsamaid ja mõjukamaid inimesi Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

 

Kõiki saabujaid ootavad kell 18.30 tervitusjook ja suupisted, kell 19.00 eelneb filmile vestlus õhtu külalisega, kelleks on Eesti Elvise Klubi president Tõnu Tuulas. 
Publiku seas läheb loosi kaks raamatut "Elvis Presley. Üksildane elu" kirjastuselt Pegasus!

JÄLGI KA FACEBOOKIS

OSTA PILET