Registreeru

I Rocketman I
Alla 16-aastastele keelatud!

  • 2h 00 min
  • draama, fantaasia, muusikafilm, eluloofilm

ROCKETMAN on eepiline muusikaline fantaasia, mis räägib hämmastavalt inimliku loo Elton Johni läbimurdeaastatest. Linalugu jälgib tagasihoidliku klaverigeeniuse Reginald Dwighti transformatsiooni rahvusvaheliseks superstaariks koos kõigi selle teekonna valude ja rõõmude, pettumuste ja võitudega.

See inspireeriv rännak popmuusika ajalukku on tulvil Elton Johni armastatumaid hitt-laule, mida esitab multitalent Taron Egerton (Kingsman; Eddie The Eagle 2015).

Vaimukalt loovinimese ulmadesse põikav linateos on inimesi universaalselt kõnetav lugu sellest, kuidas ühest katkisest perest pärit väikelinna poisist kujuneb maailma popkultuuri üks kõige ikoonilisemaid artiste. Eltoni suurimaid heitlusi näeme aga tema teraapiagrupis, kus käib karm arveteõiendamine mehe minevikudeemonitega, mis olid geeniusest popstaari sõltuvuste ja liialduste katalüsaatoriks.

Filmi režissööriks on 2018. aastal end Bohemian Rhapsodyga muusikute elust pajatavate filmide kategoorias üliveenvalt tõestanud lavastaja Dexter Fletcher. Ühena produtsentidest on ROCKETMANI valmimisel oma panuse ja heakskiidu andnud ka Rocketman Elton John ise.