Registreeru

Valikud

Ostukorv

Valmis

  • 1h 32 min
  • seiklusfilm, animatsioon, fantaasia, perefilm
  • Aun Hoe Goh
  • Kas kalad suudavad kuival maal toime tulla? Aga loomulikult, kui on vaja oma sõprade eest välja astuda. Peadpööritav ja hoogne animaseiklus “Kalad kuival” on ekraanilugu ühe vaikse Malaisia lahesopi asukate elust. Eluke kulgeb seal rahulikult oma igapäevast rada, kuid nagu ka päriselus, on ka veealuses maailmas kahte sorti tegelasi – häid ja halbu.

17:00 Kolmapäev 16.05.2012

Artis, Saal 1

eesti keeles
Subtiitrid puuduvad.
Seansi lõpp: 18:39

Vali piletid

Täiskasvanu lasteseansil 4,60 €
Laps (kuni 12. eluaastani) 3,00 €
Seenior 3,00 €
Õpilane, tudeng, ajateenija 4,50 €
Piletite ostmiseks logi sisse

 

 

Tere tulemast Kino Artis piletipoodi!

 

Internetist piletite ostmiseks on vajalik registreerumine. Seda saab teha siinsamas kodulehel, klikates üleval servas lingile „Registreeru“ ja täites ära vastava avalduse. Registreerudes liitud automaatselt meie kinoklubiga Artišokk. Liitumine on tasuta ega kohusta millekski. Olles klubi liige, saad osta pileti tavahinnast soodsamalt. Lisainfo: www.kino.ee/Club

 

Piletite broneerimine veebis lõpeb 2 tundi enne seansi algust. Broneeritud pilet tuleb välja osta 1 tund enne filmiseansi algust, vastasel juhul broneering aegub. NB: Eriürituste, nagu ajakirjade Eesti Naise ja Jana filmiõhtu puhul tuleb pilet välja osta hiljemalt 24h enne filmiseansi algust, vastasel juhul broneering aegub.

 

Peale piletiostu saad piletid kodus välja trükkida. Kui kodus printerit ei ole, trükitakse piletid välja kino kassas. Kui ostsid sooduspileti, võta kaasa soodustust tõendav dokument. Dokumendi puudumisel on kinol õigus saali sisenemine keelata.

 

NB! Artis on plaksumaisivaba kino.

 

Solarise keskuse keldrikorrusel asub südalinna soodsaim parkimismaja - kassas parkimiskaardi märgistanud klientidele kehtib soodushind 0,5h 1 €. Sissesõit parklasse Sakala tänavalt. Soovitame parkida parkla Rävala pst poolsele alale, kust pääseb liftiga otse kinno.