Registreeru

Eripakkumised

Väärikad kinohommikud

|
Tule ise või kutsu oma vanavanemad nüüd kinno Artis, sest kinos Artis saavad kõik seeniorid kinopileti esitamisel tassi kohvi vaid 50 sendi eest! Pakkumine kehtib teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti kl 11.00 algavatele väärikate kinohommikute seanssidele (enne ja pärast filmi).

Pakkumine kehtib teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti kl 11.00 algavatele väärikate kinohommikute seanssidele (enne ja pärast filmi) ja sel ajal maksab seeniorite kinopilet vaid 3 eurot. Õhtustel aegadel ja nädalavahetusel maksab pilet seenioritele 3.50 eurot.

 

Ära unusta ka spetsiaalselt hommikusi kinokülastusi armastavatele filmihuvilistele mõeldud üritustesarja. Igal teisipäeval kell 11 juhatab tuntud avaliku elu tegelane või linastuva filmiga eriliselt seotud inimene sisse VÄÄRIKATE KINOHOMMIKUTE ERISEANSI eesti keeles ning igal neljapäeval eelneb eriseansile venekeelne sissejuhatus. Erilistel puhkudel toimuvad väärikate kinohommikute eriseansid ka reedeti.

 

Vaata väärikate kinohommikute eriseansside kava eestikeelsete sissejuhatustega siit

Siit leiad venekeelsete sissejuhatustega väärikate kinohommikute eriseansside kuukava

 

Kohtumiseni kinos!

Kingi oma lapsele tore sünnipäev kinos!
Liitu Artise kinoklubiga ja osta supersoodsalt kinopileteid. Mida rohkem kinos käid seda friigimaks ja soodsamaks see sulle muutub.