Registreeru

Kino Info

Kino kodukord

 

Et kinokülastus kujuneks meeldivaks elamuseks kõigile filmisõpradele, kehtib kinos Artis kodukord, mida peavad järgima nii kino töötajad kui külastajad.

 

Kino Artis on suitsu- ja popcornivaba ala. Siin ei tohi ilma loata pildistada ja filmida. Kino alal ja kinosaalides on valvekaamerad. Turvalisuse tagab Solarise keskuse turvameeskond.

 

Kinopiletid
- seansile pääsemiseks tuleb kinosaali uksel esitada kehtiv kinopilet.
- kinopileti saab osta kino Artis kassast ja veebikeskkonnast, valitud seanssidele saab pileteid osta Piletilevi müügipunktidest ja veebipoest.
- kinopileti eest saab kassas tasuda sularahas või pangakaardiga, veebipoes töötavad pangalingid Swedbanki, SEB, Nordea ja Danske Panga klientidele.
- soodustuse saamiseks tuleb esitada soodustust tõendav dokument enne piletiostu sooritamist ning saali sisenemisel, kui teenindaja seda küsib.
- kinopileteid müüakse vaid neile, kes vastavad kehtestatud vanusepiirangule. Seda ka juhul, kui nende saatjaks on täisealine isik.
- kinopileteid tagasi ei osteta. Erandkorras vahetatakse veel algamata seanssidele ostetud pilet võimalusel teise seansi pileti vastu.

 

Sissepääs kinosaalidesse
- kinosaalide sissepääsud asuvad kassa ja kohviku vahel. Kinos Artis on kaks kinosaali: suures saalis on 181 ja väikeses saalis 72 kohta.
- kinosaalide sissepääsul tuleb esitada teenindajale kehtiv kinopilet ning teenindaja soovil ka soodustust ja/või vanust tõendav dokument.
- kinosaali ei lubata joobetunnustega, avalikku korda rikkuvaid ja tugevate isiklike hügieeniprobleemidega isikuid.
- kinosaali ei tohi kaasa võtta väljaspoolt kino ostetud sööke ja jooke, külm- ja tulirelvi ning liikumist takistavaid suuri kotte.
- kinosaali võib siseneda joogiklaasiga.

 

Käitumine kinosaalides
- kinosaalis on keelatud teiste külastajate (ja esinejate) segamine, seetõttu tuleb mobiiltelefon lülitada hääletule režiimile ning kõneleda vaid äärmisel vajadusel ja vaikselt.
- keelatud on kino vara rikkumine või hävitamine: jälgi, et joogiklaas oleks turvaliselt topsihoidjas, ära aseta jalgu kinotoolile ega nühi jalgadega eesasuva kinotooli selga.

 

Väljumine kinosaalidest
- enne väljumist kontrolli, et kinosaali ei jää sinu isiklikke asju ega prügi. Prügikastid asuvad väljapääsude juures.
- õhtu viimase seansi lõppedes toimub väljapääs Teatri väljaku poolsest trepikojast, parkla klientidele aktiveerib lifti kino teenindaja.

 

Kino õigused
- sundida kinost väljuma kino sisekorraeeskirju rikkuvad isikud neile piletiraha tagastamata.
- keelduda kinopiletite müügist isikutele, kes on varem rikkunud kino kodukorda või üritanud kino petta.
- kõrvaldada keelatud esemed ja ained, mis tagastatakse omanikele pärast seansi lõppu.