Registreeru

Kino Info

Ettevõttest

Kino Artis haldajaks on Tallinnfilm OÜ.

 

 

Tallinnfilm OÜ / Kino Artis
Estonia pst 9
Tallinn 10143
Tel: +372 663 1370
Faks: +372 663 1371
E-post: tallinnfilm@kino.ee

 

Kino juht Rein Palosaar: 663 1376; rein@kino.ee

Programmijuht Inga Eelmäe: 663 1376; inga@kino.ee

Turundus ja üritused Monica Raud: 663 1372; monica@kino.ee 

Kooligrupid: Maret Hook: 663 1373; maret@kino.ee  

Kohvik: Maret Hook: kohvik@kino.ee

 

Kassa: tel 66 313 80; kassa@kino.ee 

 

 

Stuudios Tallinnfilm toodetud filme haldab Eesti Filmi Instituut, kontakt film@filmi.eetel +372 627 6060, www.filmi.ee.