Registreeru

Sündmused

"Judy" eriseansid

 

Alates 8. jaanuarist toob Artis ekraanile eluloolise filmi „Judy“, milles legendaarseks Ameerika filminäitlejaks ja lauljaks Judy Garlandiks kehastub Renée Zellweger. 

Zellweger pärjati ööl vastu 6. jaanuari rolli eest Kuldgloobusega ning ööl vastu 10. veebruari Oscariga.

"Judy" on Broadway ja West End'i etenduse "End of the Rainbow" (Vikerkaare lõpp) filmiversioon, mis jälgib meelelahutusmaailma legendi Judy Garlandi karjääri tema elu viimasel aastal.

Talv 1968: Judy saabub Londonisse, et astuda üles ülimenukas klubis The Talk of the Town. 30 aastat on möödas tema tähelennu algusest „Võlur Ozis“, kuid vaatamata tema hääle mõningasele nõrgenemisele on selle dramaatiline intensiivsus vaid kasvanud. Judyst kiirgub arukust ja soojust, kui ta teeb etenduseks ettevalmistusi, vaidleb korraldajatega, võlub muusikuid ning meenutab möödunut sõprade ja imetlevate fännide seltsis. Ka Judy romantilised unistused pole veel tuhmunud, kui ta alustab suhet Mickey Deansiga, kellest võiks saada tema viies abikaasa.

Ometi on Judy habras. Töötanud oma 47 eluaastast tervelt 45, on ta väsinud. Teda painavad Hollywoodi jäänud lapsepõlve mälestused ning piinab soov olla kodus koos oma lastega. Kas ta leiab endas jõudu jätkata valitud teel?

Filmis kõlavad Garlandi tuntumad laulud, muuhulgas ka ajatu klassika „Over the Rainbow“. „Judy“ teeb kummarduse maailma suurimaks meelelahutajaks nimetatud lauljatarile, tema häälele ja lummavale loomusele ning tema oskusele armastada. 

VAATA TREILERIT 

OSTA PILETID SIIT:

R, 14.02 kell 16:30

L, 15.02 kell 17:20

P, 16.02 kell 17:45

E, 17.02 kell 18:45

T, 18.02 kell 19:00

N, 20.02 kell 18:00