Registreeru

Daamide valik

DAAMIDE VALIK on kinoõhtu, mis leiab aset kord kuus neljapäeviti. Sel õhtul esilinastub Artises uus film, mis kindlasti naispublikut puudutab. Vastavalt filmi teemale, tujule või konkreetsele õhtule saavad armsad daamid valida ka oma selle õhtu kaaslase. Miks mitte tulla veetma kvaliteetaega sõprade seltskonnas! Igal juhul ootab ees meeleolukas õhtu, mis algab tervitusjoogiga kohvikus ning jätkub filmi sissejuhatuse, kingituste loosimise või mõne muu üllatuse ning filmiga saalis. 

 

JÄRGMINE ÜRITUS

N, 15.10 kell 18:30

Midagi väga naiselikku! Humoorikas Prantsuse draama "PARFÜÜMID"

Anne’i töö on tema kirg ja kogu ta elu mõte. Anne valmistab parfüüme. Tal on selleks erilised eeldused – tundlik haistmismeel ning täielik pühendumus. Kuid nagu sageli juhtub, on liigselt tööle keskendunud ja andekad loojad inimestena mitte kuigi kerged isiksused... Kui Anne palkab endale autojuhi, muutub tema elus palju. Lihtsast mehest, autojuht Guillaume’ist saab naisele võrdne vastane, kellega koos saavad nii mõnedki elutõed selgemaks.

Tervitusjoogid serveerib kino kohvik kell 18:30, kell 19:00 toimub saalis kingiloos (sh Nina Ricci uued parfüümid Nina Rose) ning filmi juhatavad sisse parfüümidetundja Helen Merila ning filmi- ja moeasjatundja Kristi-Pärn Valdoja.

VAATA TREILERIT

OSTA PILETID

Üritusi ei ole.