Registreeru

Beebikino


Kinos Artis toimuvad kolmapäeviti kell 11.15
 beebihommikud, kuhu oodatakse kõige pisemate kaaslastega filmifänne. Saal on pisut heledam, helinivoo pisut madalam, liftiga pääseb otse kinno, soovi korral käruga saali, ent vankri võib ka fuajeesse parkida ja mähkimislaud on käepärast. Filmid on tavarepertuaarist ja mõeldud lapsevanematele.

 

JÄRGMISED ÜRITUSED:

Kolmapäeval, 10.04 kell 11:15

Romantiline komöödia "GLORIA BELL", mille nimiosas alati nauditav Julianne Moore.  

FILMIST

Gloria on vabameelne lahutatud naine, kelle päevi täidab range kontoritöö ja öid lõbutsemine Los Angelese klubide tantsupõrandatel. Kui ta aga kohtab ühel õhtul Arnoldit (Joh Turturro), saab alguse ootamatu armusuhe, mis on täis nii tärkava armastuse rõõme kui ka kohtamiste, identiteedi ja perekonnaga seotud raskusi.

Oscari võitnud lavastaja Sebastián Lelio („Fantastiline naine”, „Disobedience”) stiilne romantiline komöödia näitab, et armastust võib leida igal ajal, suhted pole eal lihtsad ja miski ei saa sind maha murda, kui vaid tantsimist jätkad.

Vaata treilerit

Osta pilet

 

Kolmapäeval, 24.04 kell 11:15
 

Itaalia komöödia "NÕIDUSLIK ÖÖ". 
 

FILMIST: 

Tuntud filmiprodutsent leitakse Tiberi jõest surnuna. Peamisteks kahtlusalusteks on kolm noort ja lootustandvat stsenaristi. Ühe öö jooksul politseijaoskonnas arutavad nad läbi oma lärmaka, emotsionaalse ning iroonilise teekonna Rooma tänavatel, seda kõike Itaalia kuulsusrikka filmiajastu viimaste ponnistuste ajal.

Vaata treilerit

Osta pilet

 

Üritusi ei ole.