Registreeru

Eripakkumised

Klassiga kinno

|

Kinos Artis on võimalik kooligruppidega hommikustel ja päevastel aegadel vaadata nii parasjagu programmis linastuvaid filme kui kohalikku kinoklassikat, sh kõiki valikkursuse KIRJANDUS JA FILM raames nimetatud teoseid. Soovitame ka mitmeid poliitilisi dokumentaale, kodumaiseid ja rahvusvaheliselt tunnustatud loodusfilme, samuti animat nii päris pisikestele kui keskkoolinoortele. Mõne filmi kohta on valminud ka õpetajaid abistavad meediaõppematerjalid, teretulnud on õpetajate endi initsiatiiv enda koostatud materjalide jagamiseks teistega või uute materjalide koostamiseks.

 

Kui soovite vaadata filmi, mida parasjagu kinokavas ei ole ning tuleb korraldada eriseanss, peaks kooligrupi suurus olema vähemalt 30 last. Seanss tuleb broneerida hiljemalt 2 nädalat ette. Iga kümne õpilase kohta pääseb üks õpetaja seansile tasuta. Õpilase pilet maksab 2.90 €.

 

 

Lisainformatsioon:

Liina Murd

Tel 66 313 72

E-post: liina@kino.ee

 

 

KIRJANDUSKLASSIKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VALIKKURSUS "KIRJANDUS JA FILM"

 

 

 

 

 

DOKUMENTAALFILMID


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ELULOOFILMID


 
 
 
 
 
 
 
Kingi oma lapsele tore sünnipäev kinos!
Liitu Artise kinoklubiga ja osta supersoodsalt kinopileteid. Mida rohkem kinos käid seda friigimaks ja soodsamaks see sulle muutub.
Tule ise või kutsu oma vanavanemad nüüd kinno Artis, sest kinos Artis saavad kõik seeniorid kinopileti esitamisel tassi kohvi vaid 50 sendi eest! Pakkumine kehtib teisipäeviti, neljapäeviti ja reedeti kl 11.00 algavatele väärikate kinohommikute seanssidele (enne ja pärast filmi).