Registreeru

Beebikino

 

 

 

 

Kinos Artis toimuvad iganädalased beebihommikud, kuhu oodatakse kõige pisemate kaaslastega filmifänne. Saal on pisut heledam, helinivoo pisut madalam, liftiga pääseb otse kinno, soovi korral käruga saali, ent vankri võib ka fuajeesse parkida ja mähkimislaud on käepärast.

 

Me pole unustanud, et enne lapsevanemateks saamist keerlesid meie ustavate kinokülastajate mõtted ka teistel radadel kui mähkmefirmade pakutav või potitreeningu viimased trendid. Tõestamaks, et imetamise kõrval on võimalik rahuldada ka iseenda intellektuaalsemaid vajadusi, linastame me BEEBIKINO seanssidel Artise programmi parimaid pärleid, samuti olulisi filme Sõpruse kino ja kobarkinode programmist, seda kõike lapsesõbralikus keskkonnas. Ajal, kui pisikesed kärus magavad, ringi tormavad või Klaabu mängutoas palli taga ajavad, saavad lapsevanemad vaadata värskelt linastuvaid autorifilme, nii meelelahutuslikke kui intellektuaalset pingutust nõudvaid.

 

Igal kolmapäeval linastub üks tõeliselt hea film. Filmikava publitseeritakse jooksvalt Artise veebis www.kino.ee ning sotsiaalmeedia leheküljel www.facebook.com/beebikino.

 

Artise beebikino seansid toimuvad igal kolmapäeval kell 11:30.
Kohvik avatakse kl 10:00.

Mitmekesine filmivalik sobib nii emadele kui isadele, vanaemadest ja vanaisadest rääkimata.

 

Pilet 4.50 €, kuni 3-aastased lapsed tasuta. Perefilmidel lastepilet 3.00 €.
Igale piletiostjale reserveeritakse soovi korral kaks kõrvuti istekohta.

 

 

Kolmapäev, 08.08 kl 11:30

 

Kolmapäev, 15.08 kl 11:30


 

Kolmapäev, 22.08 kl 11:30

Kolmapäev, 29.08 kl 11:30

 
 

 

 

 

 

 

 

Kolmapäev, 15.08 kl 11:30

 

Üritusi ei ole.